signal

signal

00010

Musti

Момчилград

Телефон
0887365237
E-mail
Mustafa@abv.bg
Заглавие
Автобус
Текст
На ул. "Момчил Войвода " този автобус всеки път паркира на улицата към входа на паркинга,а от другата страна си паркират и коли при което влизането и излизането към паркинга е затруднено . Там ли е мястото да паркира този автобус? Това автогара ли е ?!
Добавете снимка 1
Добавете снимка 2
Добавете снимка 3
Date Submitted
2021-11-25 11:16:15
Добави файл

Побратимени общини

Община ИзмитГоляма Община БурсаОбщина Байрамич

Община БорноваОбщина Язмос