signal

signal

00006

Синан Мехмед

Гр. Момчилград "Кв 11, бл 12, вх Б

Телефон
0883355160
E-mail
Sinan___89@abv.bg
Заглавие
Улично осветление
Текст
Като домоуправител на вх Б и от името на живущите на нашия вход, учтиво Ви молим да ни смените ИЗГОРЯЛА крушка на уличният стълб посочен на снимката.. Изгоря на 25.02.2021..

С УВАЖЕНИЕ
Добавете снимка 1
Добавете снимка 2
Добавете снимка 3
Date Submitted
2021-03-18 17:48:57
Добави файл

Побратимени общини

Община ИзмитГоляма Община БурсаОбщина Байрамич

Община БорноваОбщина Язмос